Domů FASHION Denim Jacket

Denim Jacket

od Allexa
Jarní outfit džínová bunda

I když je pořád ještě únor, sluníčko se nám snaží ukázat opak a za chvíli přijde v plné své kráse. Osobně mám víc než léto raději jaro. Dává totiž možnost kombinovat různé kousky oblečení a vrstvit o sto šest. A jelikož jsem nedočkavec, využívám právě těch dní, kdy je venku krásně, a vytahuju nějaký ten jarní kousek jak to jen jde.

Dneska jsem se rozhodla pro džínovou oversized bundu v kombinaci s černýma silonkama, svetrem a lakýrkama. Na téhle kombinaci mě nejvíc baví ta hravost elegantního a streetového stylu. Džínová bunda celý outfit hezky rozbije a dodá mu úplně jiný výraz. Samotný elegantní styl mi příliš nesluší, proto když už se pro nějaký ten kousek rozhodnu, vždycky ho doplním něčím odlišným. Džínovou bundu doporučuju mít jako základní kousek v každém šatníku, jelikož se dá kombinovat opravdu se vším a můžete ji využít v jakémkoliv ročním období. A ano, pokud si vyhrajete s vrstvením, tak klidně i v zimě. To samé bych mohla říct o černých lakýrkách, které oživí každý outfit a hodí se nejen jako elegantní doplněk.

Jarní outfit džínová bundaJarní outfit džínová bundaJarní outfit džínová bundaJarní outfit džínová bundaJarní outfit džínová bundaJacket: Top Shop / Svetr: H&M / Tílko: H&M / Boty: Primark / Kabelka: Aldo

2 komentáře

Simi 27.2.2017 - 22:48

Mám rada outfity s riflovou budnou! Vždy vyzerajú skvele! 🙂

http://www.sinnamona.blogspot.com

Odpovědět
JORIES BLOG 2.3.2017 - 19:19

Krásný look! Moc ti to sluší! Miluju lakýrky. Mám doma asi dvoje a už se nemůžu dočkat až je budu moc nosit! ♥ 🙂

http://basic-whitegirl.blogspot.cz/

Odpovědět

Napsat komentář