Domů O MNĚ

O MNĚ

od Allexa

Allexa - o mněAhoj. Jmenuju se Alex a je mi něco přes 20 (radši nepočítám). Moc ráda bych se uměla představit v pár řádcích, ale stručnej popis spíš nečekejte. Jestli jste někdy slyšeli o multipotenciálních jedincích, tak já jsem pravděpodobně jedním z nich. A nebo si prostě jenom hledám nadnesenej výraz pro to, že se jakožto holka neumim rozhodnout, co chci. Nejlíp všechno. Jsem děsnej perfekcionista a když s něčím nejsem stoprocentě spokojená, dokážu nad tím strávit hodiny. Vzhledem k tomu, kolik věcí se snažím stíhat, stal se ze mě tak trochu chronickej plánovač. A i když se to může zdát jako užitečná vlastnost, někdy si spíš řikám, jestli je to ještě normální.

Momentálně studuju média a marketing, a ačkoliv bych letos mohla po skoro dvaceti letech škole konečně zamávat, pravděpodobně si střihnu ještě další obor. Protože prej nevim co s časem. A nebo proto, že studovat to, co mě baví, je prostě fajn. Kromě marketingu uspokojuju svojí kreativní duši focením, točením videí a tvorbou grafiky. No a momentálně pracuju na projektu, kde se tohle všechno snažím spojit. A když to vyjde, bude to velký. Všechno růžový a všude jednorožci.

Když se zrovna moje kreativní já rozhodne vyrazit neznámo kam, moje neohrabaný aktivní já se hlasí o slovo. Budu stručná, crossfit je láska. Bolí, padá hodně sprostejch slov a princeznu to ze mě prostě nedělá. Běhám. A cokoliv, u čeho padne kapka potu, si pravděpodobně zamiluju stejně rychle. Jestli tu je ale něco, co se tomu dokáže vyrovnat, tak je to cestování. Pořád sice ještě trávím většinu času v Česku, ale na pár dní si balim švestky poměrně často. Jelikož chci jednou procestovat celej svět, není čas ztrácet čas. V zimě s sebou beru snowboard, v létě se snažím nepřizabít na longboardu a když se dostanu k moři, většinou mě jako první zajímá, kde se tam dá půjčit surf.

A jestli si řikáte, že musim bejt #aktivnijakhovado, tak souhlasně přikyvuju. Ne ale pořád. Většina článků na blogu by pravděpodobně nevznikla bez flat whitu (v nějaký pořádně hipsterský kavárně). A bez knih. Ty mi totiž dávaj nepřetržitou inspiraci a nový nápady. Kdybych se třeba náhodou nudila a rozhodla se pustit do něčeho dalšího. No a když potřebuju vypnout úplně, (jelikož neustálá polemizace dá celkem zabrat), tak prostě vyrazim na nějakou akci s kamarádama, protože to je stejně nejvíc. A jestli se ptáte, jak to všechno stíhám, tak nestíhám. Piju hodně kafe a málo spim.

I když jsem ještě nevyzrálej špunt, běhá mi v hlavě spoustu inteligentních myšlenek, který chci poslat do světa. Baví mě sdílet zážitky, a třeba tím vším i někoho inspirovat. Každej ať si tu najde to svoje a jestli moje články někomu pomůžou, moje skromné já bude poctěno.

Pac a pusu.